Anvil Game Studios

Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Crews & Regiments (Clans) / Re: 95th Rifles - EU
« Last post by Caselius on Today at 11:28:12 am »
95th need line ppl. Pls join us to help make us elite. Or join lights to play with me yay

Lights, simply the best detachment. Daniel dont kill me please
2
Crews & Regiments (Clans) / Re: 95th Rifles - EU
« Last post by Etherton on Today at 11:14:16 am »
95th need line ppl. Pls join us to help make us elite. Or join lights to play with me yay
3
Not the only patch you should get used to ;) As in a bandaid patch, for when we shoot you, sorry that was lame.
Cringe
4
Polskie Forum / Re: Wspólne granie
« Last post by The Viking on Today at 10:49:58 am »
Zrozumiałym jest że naciski na was są denerwujące, uciekłem się do ich zastosowania celowo- od miesiąca próbuję się z Wami porozumieć i zwyczajnie się nie da, traktowany jestem jak powietrze, dlatego postaw się najpierw w mojej sytuacji zanim zaczniesz mnie pouczać o niestosowności. Tak długo do roboty nie zabiera się nawet sejm, oni przynajmniej zaczynają dyskusję. Przyjmuję do wiadomości Wasze nieprzygotowanie do podjęcia rozmów, ale będę wobec tego prosił was abyście skontaktowali się ze mną jak najszybciej, bo nam zależy na jak najszybszym podjęciu współpracy- zanim naszej i Waszej załodze znudzi się monotonne robienie tego samego. Przy 15 osobach nie da się nawet zorganizować RP, a zagraniczne pułki nie wchodzą w grę.

Liczę na zrozumienie i pozdrawiam.
5
Suggestions & Feedback / Re: Prussian Military Tunes
« Last post by Thorinas on Today at 10:12:49 am »
Praesentiermarsch Friedrich Wilhelm III should fit too
6
Game Discussion / Re: Regimental Portraits
« Last post by Viriathus on Today at 10:06:04 am »
Really nice work :)
7
Bump.

Another wonderful morning in this mans reich
8
Polskie Forum / Re: Wspólne granie
« Last post by Stasiulek on Today at 09:32:03 am »
Przenoszę, bo faktycznie nie to miejsce.
Panowie, miesiąc się z Wami próbuję umówić na coś większego, a z wami nie da się porozumieć. Też mam robotę, studia, obowiązki domowe, imieniny ciotek, wujków, dziadków i babć,  przyjaciół, treningi konnej jazdy, szabli, rekonstrukcję, modelarstwo i w cholerę innych rzeczy, ale skoro już się zabieram za ogarnianie pułku i piastuję w nim rangę średnio wyższą to czuję się do czegoś zobowiązany. Nie wtykam nosa w Wasze życia, ale żebyście przynajmniej jasno wyznaczyli zastępcę albo pełnomocnika który może cokolwiek umówić. Stasiek odsyła mnie do wyższych rangą, wyżsi rangą mówią że nie mogą teraz rozmawiać i żebym pogadał ze Staśkiem. Stasiek mówi że musi się spytać wyższych rangą, potem znów gadamy (o ile nie pokręciłem czegoś) i wychodzi że spk, ale obecny musi być jakiś oficer lub podoficer i że nikogo nie ma. Ludzie! W tej chwili odnoszę wrażenie że traktujecie nas jako niepotrzebny bagaż na polskiej scenie i w ogóle żebyśmy spierdalali. Nie wiem, mianujcie jakiegoś namiestnika czy innego kaprala którego można złapać 24/7 i niech ogarnia pułk, bo niestety tylko z Wami na polskiej scenie można w ogóle zacząć o czymkolwiek rozmawiać i jednocześnie nic się nie da zrobić. O zmontowaniu jakiejkolwiek wspólnoty polskich frakcji nie może być mowy bez wstępnego zapoznania się z wami na treningu czy nawet miniliniówce. To samo się tyczy RolePlayów. Mam dość ganiania was, ruszcie w końcu szlachetne tyłki i przynajmniej wyznaczcie kogoś gadatliwego z kompani liniowej, skoro oficerka i podoficerka jest nieuchwytna. Pozdrawiam i liczę na rychły odzew.

Wikingu! To nie jest wątek na dyskusje międzypułkowe, lecz na dyskusję o samej grze. O takich sprawach pisz w wątku LV / Stasiulek

Stasiu, pofatygowałeś się by zmodyfikować mojego posta, a na zagadnienie nie odpowiedziałeś nic. To po pierwsze. Po drugie, pisanie do Was prywatnie nie ma sensu bo albo odsyłacie mnie do siebie nawzajem albo w ogóle nie odpisujecie. Traktuję was zatem zbiorowo w temacie, który tematycznie jest właśnie najbliżej podejmowanym przeze mnie próbom.
Odpowiem krótką. Chwilowo w LV zachodzą ważne reformy. Reorganizujemy kompanie oraz cały czas ściągamy nowych członków. Zanim miałoby dojść do jakiejkolwiek współpracy nasi ludzie winni są przejść szkolenie ze strony kadry oficerskiej i podoficerskiej LV. Dopiero potem można mówić takich działaniach o jakich mi pisałeś. Nie ukrywam, że ciągłe naciskanie i popędzanie nas w naszej pracy będzie tylko pogarszało sprawę i zniechęcało nas do podejmowania jakichkolwiek działań, zmierzających do współpracy w przyszłości.
9
Depends on the lay of the land. In forests you would get reverb/echoe. Flat open field not to much. Mountains like canyon map yes and likely a lot less on hills. In terms of recording you generally don't want reverb. You can add it later but its best if the audio engine handles it so that it can be calibrated and maybe the effect dependent on the environment.
Pages: [1] 2 3 ... 10