Anvil Game Studios

Author Topic: 94th Regiment of Foot [TR/EU]  (Read 2435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marjixd

• Standing Officer
  • *
  • Arnavut ciğeri severim yanında pilav,ayran!
  • Faction: British Empire
  • Nick: godoftierwood
Re: 94th Regiment of Foot [TR/EU]
« Reply #15 on: September 23, 2017, 12:36:17 am »
Klan paylaşımlarını eğer onay istiyorsanız ve resmi bir alay olmak istiyorsanız forumun regiment bölümüne ingilizce bir paylaşım yapmalısınız yoksa EU/NA maçlarına ve turnuvalarına katılımda sıkınıtı yaşayabilirsiniz.

Ne alaka aq çıldırıcam :AWEA

Offline Fexion

• Able Seaman
  • *
  • 94th Maj. Fexion
« Reply #16 on: September 23, 2017, 11:23:01 am »
Olum akıl salığı tam olan adam yok mu şu komünitede yine toplaşmışsınız.

(marji canım sana demiyorum blysn .s )
« Last Edit: September 23, 2017, 11:28:12 am by Fexion »

Offline Quadro

• Petty Officer
  • *
  • 94th Captain Quadro
« Reply #17 on: September 23, 2017, 07:06:03 pm »
İyi dilekleriniz için teşekkürler, umarım bende dahil olmak üzere herkes için eğlenceli, kansersiz ve sil baştan bir ortam olur.

Offline Ghostkiller

• Able Seaman
  • *
  • Minareleri sen EZANSIZ bırakma ALLAHım..
  • Faction: Neutral
« Reply #18 on: September 23, 2017, 07:07:42 pm »
BAŞ ARILAR . .
« Last Edit: September 23, 2017, 07:17:03 pm by Ghostkiller »

Offline HaruxySanthdark

• Landsman
  • *
  • When darkness collapses , Santhdark will be rise!
« Reply #19 on: September 23, 2017, 08:23:32 pm »
ONE 94TH , RULE THEM ALL! ( daha oyunu almadım )

When darkness collapses , Santhdark will be rise!

Offline MrPot8o

• Petty Officer
  • *
« Reply #20 on: September 23, 2017, 09:30:53 pm »
Klan paylaşımlarını eğer onay istiyorsanız ve resmi bir alay olmak istiyorsanız forumun regiment bölümüne ingilizce bir paylaşım yapmalısınız yoksa EU/NA maçlarına ve turnuvalarına katılımda sıkınıtı yaşayabilirsiniz.

?

Offline marjixd

• Standing Officer
  • *
  • Arnavut ciğeri severim yanında pilav,ayran!
  • Nick: godoftierwood
« Reply #21 on: September 23, 2017, 09:45:49 pm »

?

hele birde soru işareti koymuş asıl benim koymam lazım

Offline DogukanG

• Landsman
  • *
  • Pompacianus
« Reply #22 on: September 23, 2017, 11:49:34 pm »
Çok iyi oldu çokta güzel oldu
Başarılar

Offline MrPot8o

• Petty Officer
  • *
« Reply #23 on: September 24, 2017, 09:51:37 am »

?

hele birde soru işareti koymuş asıl benim koymam lazım

http://www.holdfastgame.com/forum/index.php?topic=1613.0 dostum buradan da anlayacağın gibi oyun resmi alayları ve klanları alıyor ve hani oyunda turnuva bölümü var ya hani oraya alayın kabul olmadan giremiyorsun demek istedim tabi anlarım galiba bilmiyordun. 4e Regiment d'Infanterie de Ligne "L'Impétueuse" , 82nd Regiment of Foot "General Shepherd's Volunteers" , Marjixd - HMS Vulture , General Shepherd - Pirates - Flying Dutchman klanları başvurularını yapmış yani arkadaşa bilgi vemek için yazdım. isterseniz Andrew'e de sorabilirsiniz. Ben burada bir bilgilendirme yapmaya çalışıyorum sadece.

Offline SooNationaL

• Petty Officer
  • *
  • 🖤 BLACKROSE 🖤
  • Nick: SooNationaL
« Reply #24 on: September 24, 2017, 10:07:35 am »
Quote from: MrPot8o

http://www.holdfastgame.com/forum/index.php?topic=1613.0 dostum buradan da anlayacağın gibi oyun resmi alayları ve klanları alıyor ve hani oyunda turnuva bölümü var ya hani oraya alayın kabul olmadan giremiyorsun demek istedim tabi anlarım galiba bilmiyordun. 4e Regiment d'Infanterie de Ligne "L'Impétueuse" , 82nd Regiment of Foot "General Shepherd's Volunteers" , Marjixd - HMS Vulture , General Shepherd - Pirates - Flying Dutchman klanları başvurularını yapmış yani arkadaşa bilgi vemek için yazdım. isterseniz Andrew'e de sorabilirsiniz. Ben burada bir bilgilendirme yapmaya çalışıyorum sadece.

Kardeşim sen millete böyle demedinki sen direk işte resmi değilsiniz gibi boş boş konuştun eğer bu linki bi konu açıp açıklasaydın böyle böyle diye daha iyi olurdu milletin konusuna tek tek yazarak ne işsizlik yapıyorsun vallahi sinir oldum sana  .

Bu arada 94th türk alayları arasında favori alaylardan beğeniyorum başarılar dilerim

Offline MrPot8o

• Petty Officer
  • *
« Reply #25 on: September 24, 2017, 10:38:08 am »

Kardeşim sen millete böyle demedinki sen direk işte resmi değilsiniz gibi boş boş konuştun eğer bu linki bi konu açıp açıklasaydın böyle böyle diye daha iyi olurdu milletin konusuna tek tek yazarak ne işsizlik yapıyorsun vallahi sinir oldum sana  .

Bu arada 94th türk alayları arasında favori alaylardan beğeniyorum başarılar dilerim

dostum sana 30 kere söyledim amacım seni gıcık etmek değil yada küçük düşürmek değil diye ama sen ısrarla boş boş konuşup bir de boş hakaretler savuruyorsun ben olaya açıklık getirmeye çalışıyorum ayrıca anlayan anlıyor nedense 4 alaya  yazdım 3 ü anladı bir sen ileri geri boş konuşma yaptın

Offline BurhanCO

• Master's Mate
  • *
  • cCc
  • Nick: BurhanCO

Offline General Shepherd

• Lieutenant
  • *
  • Peace at Home, Peace in the World
    • Steam
  • Nick: Lt.Gen Shepherd
« Reply #27 on: September 24, 2017, 11:02:28 am »

dostum sana 30 kere söyledim amacım seni gıcık etmek değil yada küçük düşürmek değil diye ama sen ısrarla boş boş konuşup bir de boş hakaretler savuruyorsun ben olaya açıklık getirmeye çalışıyorum ayrıca anlayan anlıyor nedense 4 alaya  yazdım 3 ü anladı bir sen ileri geri boş konuşma yaptın

İnsanlara bu ortamda yardımcı olmaya, veya gözlerine iyi gözükmek için hiç bir çaba sarf etmemeni tavsiye ederim, aksini de yapma, kötü olarak anılırsın, yapmasan bile seninle konuşmayıp tanımayan kişilerle kötü olabilirsin. Senin tavsiyelerini bu ortam farklı anlar, çünkü Napolyon Savaşları'nda ki ortamı boş yere çatışmaya sokan çoluk çocukla dolu. Herkesin kendini bir şey sandığı bu ortamda hiç ders almamış kimse sanırım , doğrusu şahsen dersimi aldım. 82.Alay dışında ki bütün herkesin canı cehenneme.

94.Alay konusunda böyle şeyleri de tartışmak yerine özelden birbirinizle iletişime geçin. Kimse sizlerin boş ve gereksiz tartışmalarınızı görmeye tahammül edemez
« Last Edit: September 24, 2017, 11:04:43 am by General Shepherd »

Offline Fexion

• Able Seaman
  • *
  • 94th Maj. Fexion
« Reply #28 on: September 24, 2017, 11:19:23 am »
Olum siz gerizekalı mısınız ? Yıl olmuş 2017 hala kafasını kullanamayan hala çağdaş davranamayan sapıklar var. Sohbet edecekseniz ben ederdim tıpkı eu postları gibi 'memes' falan atardık eğlenirdik ama nereye baksak bi avellik görüyorum. 14-16 yaş tayfa shitpost atıyor. Bak bunu okuyanlar azcık kafanız varsa konuya cevap vermeyi bırakır bir şey diyecekseniz özelden dersiniz. Sabah sabah sinirlendim ya. Artık modern insan profiline geçin. Yalvardım şu taleworlds buraya gelmesin diye ama yok.
« Last Edit: September 24, 2017, 11:22:14 am by Fexion »

Offline Jägermeister

• Surgeon's Mate
  • *
  • NSST | Hakany
« Reply #29 on: September 24, 2017, 12:04:58 pm »
Yav ne anlatıyonuz yine karıştırmışınız ortalığı. EU'da konu açmak şart değil zira NW topluluğunda da EU'da değil TR'de açtık hepimiz alayları. EU'da açarsan ne olur; alayın daha tanınır. Kimse gelip TR'yi inceleyeyim belki klan bulurum demez.

Başvuru yaparken yine EU başlıklarına TR linki atarsın sorun olacağını sanmıyorum. Adam zaten senin klan konunu incelemiyor kaç kişi getireceksin ona bakıyor. Tartışma gereksiz uzamış bence.