Anvil Game Studios

Author Topic: Forum Düzeni  (Read 825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline H.M

• Ordinary Seaman
  • *
  • Faction: French Empire
Forum Düzeni
« on: January 24, 2018, 11:27:15 pm »
Selamlar. Yeni üye oldum ancak gördüğüm kadarıyla forumun hali çok fena. Bir takım başlıklar, Türkçe kullanımı, üslup ve kullanıcıların etiketleri aşırı özensiz. Diğer forumları bilmem ama burayı birilerinin düzenlemesi gerektiğini düşünüyorum. Lütfen bu mesajı bir öfke aracı olarak algılamayın. Ne var ki forum herhangi birinin üye olur olmaz böyle bir mesajı paylaşma ihtiyacı duymasına sebep oluyor.

-edit- Bir de bugüne kadar diğer forumlarda şahit olduğum gibi moderatör vs. yetkili kimselerin altı üstü buraya girilen karakterleri düzenlemekle sorumlu olduklarını unutmayıp, megalomanlaşmamasını ve forumu çekilmez, yüzüne bakılmaz bir yer haline getirmemesini rica ederim. "Bunu yapan birini burada henüz görmedim. "
« Last Edit: January 25, 2018, 03:39:09 pm by H.M »

Offline General Shepherd

• Lieutenant
  • *
  • Peace at Home, Peace in the World
    • Steam
  • Faction: British Empire
  • Nick: Lt.Gen Shepherd
Re: Forum Düzeni
« Reply #1 on: January 27, 2018, 02:25:37 am »
Başta tarafımca moderatör olup burada ki konularla ilgili bazı düzenlemeler yaptım, fakat bazı arkadaş gruplarının seviyesizliğinden ötürü "ileriye yönelik büyük tartışmalar" yaşanmaması adına "Bir süre" bıraktım.. Ama senin de söylediğin gibi bir düzen şart.

Offline BurhanCO

• Master's Mate
  • *
  • cCc
  • Nick: BurhanCO
« Reply #2 on: January 27, 2018, 01:07:17 pm »
Başta tarafımca moderatör olup burada ki konularla ilgili bazı düzenlemeler yaptım, fakat bazı arkadaş gruplarının seviyesizliğinden ötürü "ileriye yönelik büyük tartışmalar" yaşanmaması adına "Bir süre" bıraktım.. Ama senin de söylediğin gibi bir düzen şart.
Bu yorumu yazan varlık şuan ki moderatörlerin bize güvenmemesinin sebebidir. Düzenlediğini düşündüğü forumu çöp yapıp üstüne kullanıcıları suçlayan, her alt başlıkta egosunu tatmin eden bir zihniyetin eseri. Birde yazmış " bir süre bıraktım.YOL ALDIN. " Hala utanmadan rezilliğine devam ediyosun. Bu arada shepherdin yaptığı düzen ( çöpleştirme) şuan ki düzen değil. O diğer moderatörler tarafından azıcıkda olsa iyileştirildi ve şuanki haline aldı. Şuanki haline şükret.

Offline General Shepherd

• Lieutenant
  • *
  • Peace at Home, Peace in the World
    • Steam
  • Nick: Lt.Gen Shepherd
« Reply #3 on: January 27, 2018, 10:12:21 pm »
Bu yorumu yazan varlık şuan ki moderatörlerin bize güvenmemesinin sebebidir. Düzenlediğini düşündüğü forumu çöp yapıp üstüne kullanıcıları suçlayan, her alt başlıkta egosunu tatmin eden bir zihniyetin eseri. Birde yazmış " bir süre bıraktım.YOL ALDIN. " Hala utanmadan rezilliğine devam ediyosun. Bu arada shepherdin yaptığı düzen ( çöpleştirme) şuan ki düzen değil. O diğer moderatörler tarafından azıcıkda olsa iyileştirildi ve şuanki haline aldı. Şuanki haline şükret.

İşte sizin gibi böyle seviyesi bozuk ve bu ortamı bu kadar gereksiz yere nefret dolu sözlerle kullanan kişilerle daha fazla muhattap olmamak adına bıraktığımı belirttim, ve aynısını oyunun sahibinden tutun topluluk yöneticisine kadar herkes belirtti.  Daha fazla uzatmaya lüzum yok.

Offline H.M

• Ordinary Seaman
  • *
  • Faction: French Empire
« Reply #4 on: January 27, 2018, 11:08:58 pm »
Hocam ben bilemem tabi ki daha önce ne olduğunu, özellikle forumlarda gereksiz çekişmeler (ki birbirini hiç tanımayan insanların çok şiddetli ve gereksiz kavgalarına şahit oldum) olur. Ancak o.r.sp. çocukları şeklinde bir başlık var halâ forumda. Gerçi pek kullanan da yok sanırım forumu artık. Bir de oyunun sahibi de bıraktı derken kimi kastediyorsunuz ?
« Last Edit: January 27, 2018, 11:11:12 pm by H.M »