Anvil Game Studios

Author Topic: Desteğinizi istiyorum!  (Read 123 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ricky

• Petty Officer
  • *
  • Faction: French Empire
  • Nick: Ricky
Desteğinizi istiyorum!
« on: August 14, 2019, 01:30:18 am »
Merhaba arkadaşlar, adım Ozan, Tekirdağlıyım, 26 yaşımdayım. Holdfast'ı iki buçuk yıldır oynuyorum, 326 saatlik bir serüvenim var.

Oyunu oynayan Türkleri en iyi şekilde temsil etmek, gerek oyuna Türkçe dil desteğinin getirilmesi, gerek forumdaki Türk bölümünün moderasyonu ile alakadar olmak istiyorum. Bununla ilgili olarak, oyunun geliştiricileriyle konuşmadan önce sizin görüşlerinizi, tavsiyelerinizi dikkate almak ve destek kazanmak istiyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler, saygılarla. (:
« Last Edit: August 14, 2019, 03:31:16 pm by Ricky »

Offline marjixd

• Surgeon's Mate
  • *
  • lil nw pleb
  • Faction: British Empire
  • Nick: Seri-ous-ly
Re: Desteğinizi istiyorum!
« Reply #1 on: August 15, 2019, 10:47:53 pm »
tekirdaglıysan ev ver bana ben orda okuyom
btw ben de tekirdaglıyım ahü

Offline SkYHawK

• Surgeon's Mate
  • *
  • Queen's Royal Regiment [QRR]
    • Queen's Royal Regiment
  • Faction: British Empire
« Reply #2 on: September 18, 2019, 01:56:31 am »
Çok fazla Türk oyuncu maalesef yok Holdfast oynayan, fakat ileride Osmanlı eklenirse ki bence eklenir. O zaman bir çok Türk oyuncunun dikkatini çekebilir. Zaten oyunda hala bir takım eksiklikler var. Onlarında tamamlanması lazım oyuna tamamen odaklanabilmek için. Bir sonraki update süvariler üzerine olacak büyük bir ihtimal, o yüzden biraz oyunun olgunlaşmasını bekleyip ardından bir Türk ekip kurmak ve Türkçe desteği üzerine yoğunlaşmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Offline Ricky

• Petty Officer
  • *
  • Faction: French Empire
  • Nick: Ricky
« Reply #3 on: October 05, 2019, 11:00:14 pm »
Çok fazla Türk oyuncu maalesef yok Holdfast oynayan, fakat ileride Osmanlı eklenirse ki bence eklenir. O zaman bir çok Türk oyuncunun dikkatini çekebilir. Zaten oyunda hala bir takım eksiklikler var. Onlarında tamamlanması lazım oyuna tamamen odaklanabilmek için. Bir sonraki update süvariler üzerine olacak büyük bir ihtimal, o yüzden biraz oyunun olgunlaşmasını bekleyip ardından bir Türk ekip kurmak ve Türkçe desteği üzerine yoğunlaşmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Türkçe desteği ve Türk ekibinin kurulması, oyuna Türkleri çekmek için yapılacak olan çabaların temelidir aslında.