Anvil Game Studios

Author Topic: 💥 Xięstwo Warszawskie (Duchy of Warsaw) - Umundurowanie (Uniforms) 💥  (Read 4966 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
  • Faction: French Empire
Dobrze w takim razie trochę będę musiał powiększyć i jeżeli pozwolisz użył bym twojego szablonu ,żeby wszystko wyglądało spójnie . à propos po namyśle stworzyłem rogatywkę sam od podstaw ,żeby nikt nie oskarżał o plagiat .

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
Dobrze w takim razie trochę będę musiał powiększyć i jeżeli pozwolisz użył bym twojego szablonu ,żeby wszystko wyglądało spójnie . à propos po namyśle stworzyłem rogatywkę sam od podstaw ,żeby nikt nie oskarżał o plagiat .
Pokaż :)

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
Prosze bardzo Rogatywka szeregowego

Spoiler
[close]

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
A gdzie chociażby "N" na niej ? :c

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
"N" jest na Rogatywce Oficera . Rogatywka szeregowego i chorążego jest po prostu czarna , a trębacza będzie czerwona :d

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
Mam dziwne wrażenie, że szeregowy też to miał. A "gładka" rogatywka to rezultay nałożenia pokrowca.

Sprawdź tu.
« Last Edit: August 25, 2017, 02:12:14 pm by Zahari »

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
a mi się wydaje ,że były 2 wzory tak jak to jest tu http://centjours.mont-saint-jean.com/uniformes_uniteFR.php?uniformes=81&drapeau=
Czyli ta z "N" oraz złotem i taka cała czarna .

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
To pokrowiec na rogatywke w razie niepogody etc. Pod przkryciem jest normalna rogatywka, gdybyś obejrzał link ode mnie dokładnie, znalazłbyś.
« Last Edit: August 25, 2017, 02:14:31 pm by Zahari »

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
Dokładnie obejrzałem i po tym wydawało mi się ,że ten pokrowiec był tylko takiego koloru

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
Zdecyduj się w takim razie czy wszyscy w pokrowcach czy wszyscy bez bo oficer bez, a szeregowi z to troszkę słabe.

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
Dobrze zrobię wszystkich bez pokrowców ,i proszę bez spamu

Offline Zahari

• Master's Mate
  • *
No i teraz będzie ładnie :)

Offline JerzyBurza

• Petty Officer
  • *
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
Zobacz zmieniłem już

Offline Veinrus

• Master's Mate
  • *
  • Colonel, Légion de la Vistule
    • www.vistula-legion.pl
Jerzy, ja nie sugeruję się tymi szablonami, a robię z przypisów woyska polskiego z 1807 i 1810 roku.

Dlatego mam pytanie, co to jest?:
Spoiler
[close]

Pytanie również mam, dlaczego akselbanty oraz epolety są po złych stronach, bo wychodzi, że wszystkie te postacie maja stanowiska oficerskie. Nie wiem, czy Ty masz wiedzę woyskową oraz historyczną, ale nie robisz to poprawnie. Zapytuję również z jakich źródeł posiadasz tak niepoprawne informacje? Ja rozumiem, że natchnęło Cię na "porobienie sygnaturek", bo może Ci się nudzi, ale nie wyglądają one estetycznie, są niepoprawne historycznie. Ja siedzę w tym już 15 lat i jeżeli nie ma plansz, które można by przedstawić, to je robię. Polska nie posiada ich w ogóle. Dlatego podjąłem się temu projektowi. Projekt ten nie polega na kopiowaniu z innych plansz a polega na zaczerpnięciu z obrazów oraz przypisów woyska polskiego. Jeżeli owej wiedzy oraz dostępu do źródeł nie posiadasz, a masz robić fuszerkę, to więcej będzie popraw, niż pomocy z Twojej strony. A nie mam czasu na grzebanie w źródłach na nowo, aby poprawić po kimś.
« Last Edit: August 26, 2017, 10:43:44 am by Veinrus »

Offline The Viking

• Regiment Leaders
  • Surgeon's Mate
  • *
  • Retired Colonel, 3. Pułk Piechoty XW
  • Nick: Wiking
Re: 💥 Xięstwo Warszawskie (Duchy of Warsaw) - Umundurowanie (Uniforms) 💥
« Reply #29 on: September 17, 2017, 12:06:53 am »
W temacie nie wypowiedział się nikt od nas, zatem poprawiam owo zaniedbanie- Veinrusie, w imieniu 3pp, czy moglibyśmy Cię prosić o wykonanie kiedyś również plansz naszych mundurów?